Obchodné podmienky

Garantujeme spokojnosť zákazníka ...

Pokiaľ nebudete s dodaným tovarom z "našej parfumériezet" spokojný, môžete nám ho spolu s faktúrou (stačí jej kópia) vrátiť neporušený, originál zabalený a nepoužitý do 7 dní od prevzatia zásielky (určujúci je dátum odoslania). Budeme Vás po následnom doručení tovaru k nám telefonicky kontaktovať, spolu konzultovať dôvod vrátenia tovaru a buď Vám peniaze vrátime, alebo tovar vymeníme za iný. Záleží len na Vás, ako sa rozhodnete.
Tovar určený na reklamáciu musí byť odoslaný doporučene na adresu sídla spoločnosti a to v pôvodnom obale, kompletný a nepoškodený. Tovar nemožno vrátiť na dobierku, akýkoľvek takto vrátený tovar nemôžeme akceptovať. Pri nesplnení niektorých z vyššie uvedených podmienok nebudeme schopní akceptovať odstúpenie od spotrebiteľskej zmluvy a tovar bude vrátený na náklady odosielateľa späť. Samozrejme aj v takomto prípade nás telefonicky pred odoslaním tovaru kontaktujte. Chyby tovaru je možné reklamovať kedykoľvek počas záručnej doby tovaru – t. j. 24 mesiacov odo dňa prevzatia tovaru.

Podanie reklamácií podlieha ustanovením nasledujúcich právnych noriem:

  • Zákon 634/1992 Zb. O ochrane spotrebiteľa
  • Občiansky zákonník Časť ôsma, Hlava druhá, oddiel štvrtý – Zvláštne ustanovenie o predaji tovaru v obchode.


Adresa sídla predajcu:
KARZOJ s.r.o. Námestie SNP 11 976 13 Slovenská Ľupča

Platobné podmienky
Pri výbere formy úhrady za tovar sa môžete rozhodnúť medzi dvomi možnosťami:

  • Dobierka – za tovar zaplatíte až po prevzatí od kuriéra danej prepravnej spoločnosti, alebo pri doručení prostredníctvom Slovenskej pošty
  • Bankový prevod – po prijatí objednávky Vám bude zaslaný potvrdzujúci mail, v ktorom je uvedené číslo účtu, variabilný symbol a čiastka k úhrade. Tovar zaplatíte vopred na náš účet vedený v Tatrabanke a.s. a ihneď po obdržaní platby Vám tovar posielame.


Ceny
Všetky uvedené ceny sú vrátane DPH. Súčasťou dodávky je vystavený daňový doklad. Všetky akciové ceny platia do odvolania, alebo len do vypredania zásob. Platíte cenu, ktorá je uvedená v potvrdení o objednávke.

Doručenie tovaru
Heslom našej spoločnosti je „rýchla dodávka kvalitného originál tovaru a spokojnosť zákazníka" Prostredníctvom prepravnej spoločnosti Vám tovar bude doručený do 24 hodín od vyskladnenia tovaru. Pri výbere doručenia prostredníctvom Slovenskej pošty, môžete tovar očakávať do 2 až 4 pracovných dní od vyskladnenia od nás. Pri spôsobe platby bankovým prevodom Vám tovar zašleme až po pripísaní platby na náš účet. Tovar vyskladňujeme maximálne do 7 pracovných dní.
Doručenie zásielky

  • UPS Expres doprava - bankový prevod je suma 3,30 € s DPH
  • UPS Expres dobierka - platba v hotovosti kuriérovi je suma 4,30 € s DPH
  • Slovenská pošta - bankový prevod je suma 2,50 € s DPH
  • Slovenská pošta - na dobierku je suma 3,90 € s DPH

Tovar je dodávaný a zabalený v kvalitných obaloch, aby počas prepravy nedošlo k jeho poškodeniu.

Nevyzdvihnutie zásielky
Pokiaľ si u nás objednáte tovar, my ho pošleme a Vy si zásielku neprevezmete, bude Vám účtovaný storno poplatok vo výške 6,64 €. Objednávku môžete samozrejme bezplatne zrušiť na telelónnom čísle 0917 144 642 ale iba pred jej odoslaním.

Chránime Vaše údaje
Za účelom vybavenia Vašej objednávky si musíme uložiť potrebné údaje. Poskytnutie údajov je z Vašej strany dobrovoľné. Vaše osobné údaje sú dôverné a nie sú poskytované žiadnym tretím subjektom.

parfumeriazet_banner.jpg